קבוצת אקספרטס​
הקבוצה נוסדה בשיתוף של צוות יועצים, מהנדסים ואדרכלים מנוסים.
הקבוצה פועלת בתחום ייעוץ, תכנון, תאום, פיקוח וניהול פרויקטים הנדסיים.
   
מתחילת דרכה קבעה הקבוצה מדיניות של התמחות במקצוע, וזאת מתוך רצון להתמקד במתן השירות ללקוחות באופן המקצועי והיעיל ביותר .
הקבוצה מעניקה שירותים הנדסיים ללקחות פרטיים, יזמים, קבלנים, מוסדות ומתכננים. 
לקבוצה ניסיון יעוץ, תכנון, ניהול ופיקוח על פרויקטים מתחומי בניה, חיזוקים, שיפוצים, תשתיות, פיתוח, שימור ושיחזור מבנים.

לקבוצת אקספרטס מוניטין גבוה בצוות המקצועי שלה.
פעילות הקבוצה משתערת בכל האזורים בארץ.

 

קרת לוחות זמנים

פרוייקטים עתירי תקציב בתחומי תשתיות, כבישים ובינוי מורכבים ומחייבים תכנון מדויק המתחשב במשתנים רבים. משרד לניהול פרויקטים תכנון ביצוע ובקרה עוסק בתחום תכנון לוחות זמנים לביצוע ועלויות הנגזרות מהם. לוח זמנים מפורט מאפשר ביצוע בפרק זמן קצר יותר, בעלויות נמוכות יותר ומייצר תהליך אפקטיבי בו יחס העלות מול תועלת יהיה מקסימלי. ככל שהפרויקט מורכב יותר כך גדלה החשיבות בניהול פרויקט הבנייה בהתאם ללוח הזמנים המפורט.
לוח זמנים בבניהמהווה כלי בעל עוצמה המאפשר ניהול הפרויקט ותיאום בין הקבלנים השונים. בצמתים קריטיים בהם נגרמים עיכובים בתהליך, לוח זמנים מתוכנן ובנוי היטב מהווה בסיס להערכת הגורמים המעכבים את השלמתו.

ניהול סיכונים

קבוצת אקספרטס פועלת באופן אחראי ומקצועי, עוסקת בתחום הפחתת סיכונים במהלך הבנייה. הדרך הטובה ביותר לעבוד עם קבוצה הינו בעבודה רצופה משלבי התכנון הראשוניים ועד סופו של הפרויקט. באמצעות הידע והיכולת לשלב בין מומחיות, ניסיון, היכרות עם התחום, הבנת המשתנים הסביבתיים והאחרים – מתקבל לוח זמנים בבנייה, הממזער תביעות בגין אי-עמידה בו. לתכנון לוח זמנים מפורט, מקצועי ומקיף יש תפקיד מרכזי ביכולת המבצע לעמוד בלוח הזמנים שנקבע לבניית הפרויקט. כמו-כן, היזם מקבל כלי באמצעותו הוא יכול להעריך את העלות הכוללת של הפרויקט כולו ושל כל אחד מהרכיבים והתהליכים המרכיבים אותו משלבי התכנון הראשוני ועד להשלמתו.

יעילות וחסכון

עם התרחבות המגמה לבניית פרוייקטים גדולים ומורכבים מבעבר במענה לדרישות השוק, גובר הצורך להעסיק משרד לניהול פרוייקטים בבנייה. המשרד חוסך לקבלן או ליזם תמורות ניכרות, (משרד ניהול פרויקטים בבניה מנוסה בתיאום בין הגורמים), מייעל את העבודה ומייצר מסגרת התייחסות לזמנים, המאפשרת בקרה ופיקוח על שלבי העבודה. במציאות בה נודעת משמעות לכל שעת עבודה ולכל סטייה מתוכנית העבודה – העסקת מומחים בניהול פרויקטים בבנייה מוכיחה את עצמה לכל אורך חיי הפרויקט.

שילוב 

השתלבות בין תכנון, פיקוח, וניהול  פרויקט,  הדרך הטובה והיעילה ביותר לביצוע הפרויקט החל מ-שלב התכנון הראשוני ועד להשלמתו, החוסך ליזם תמורות ניכרות ומקצר בהרבה את לוחות הזמנים, לרבות השקפה מלאה על כל שלבים בכתובת אחת. 


פיתוח ענפים נוספים

בנוסף לפעילות הליבה המתרכזת ביעוץ, תכנון, פיקוח וניהול פרויקטים, פועלת הקבוצה גם בתחום ביצוע עבודות קבלניות , וזאת על מנת לממש את מלוא הפוטנציאל העסקי הקיים בה.


 
 

המקצועיות שלנו השקט שלך